Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Ford.: Tóth Árpád. Fritz Kredel illusztrációival. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói félpergamen-kötés, kiadói hártyapapír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban. Számozatlan példány.
19221.

Rufpreis:
1 600 HUF

Finta Sándor: Honfoglalás. Mesejáték 3 felvonásban Szombathely, 1925. Dunántúli Nyomdavállalat Rt. 55p. Tűzve, papírborítóval Elöl firkákkal
19222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany János összes költeményei I. köt.: - - kisebb költeményei. I. köt. Pest, 1872., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
19223.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikes Kelemen I. köt.: Mulatságos napok. Beszély-cyclus. Az eredeti kéziratból, életrajzi bevezetéssel. Nemzeti Könyvtár II. köt. Szerk. és kiadta: Abafi Lajos. Bp., 1879., Aignar Lajos, 2 p.+1 (Mikes Kelemen édesanyja, korabeli újságkivágás) t.+2+VIII+341+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, egy plusz bekötött oldallal (Mikes K. édesanyja), két lapon ceruzás aláhúzásokkal.
19224.

Rufpreis:
1 600 HUF

Altay Margit: A végzet útjai. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n.,Pallas. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
19225.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herman Ottó: Halászélet, pásztorkodás. Válogatott néprajzi tanulmányok. Válogatta, szerkesztette, a bevezetést és a jegyzeteket írta Kósa László. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19226.

Rufpreis:
1 600 HUF

19227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rudyard Kipling: Történetek az őserdőkből. (Jungle Book.) Ford.: Békési Gyula. Pallagi Gyula bevezetéssel. Bp., én., Athenaeum, 182+1 p. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne foltos lapokkal is.
19228.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mészáros Sándor: Vanitatum Vanitas. Debrecen, én., Nagy Károly és Társai. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
19229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
19230.

Rufpreis:
1 600 HUF

19231.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
19232.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF