Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924894
19197
445
2200
Szathmáry Lajos: Arcok chicagói szemmel. Írók, költők, művészek. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
2924895
19198
445
Blahó Miklós: Washingtontól Internetig. Amerikai kalandozások. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Balassi - Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés.
2924881
19199
445
Bernard Shaw: Béke vagy háború. Ford.: Ifj. Radó Antal. Bp., 1920., Kultúra. A borítón Szántó L. jelzéssel. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. 2903145
19200
445
Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
2903095
19201
445
Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
2902943
19202
445
2945377
19203
445
Kolligátum ponyvákból, 6 db: Szitnyai Zoltán: Aki lehetett volna. Százezrek könyve. Bp., 1942., Áchim András.; Telkes Kató: Bácskai szerelem. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Forster György: A sors iródeákja. Bp.,1943,Dr. Zajzon Barnáné.; Kardos Ede: Kató nem törődnek. Bp., 1943, Duna.; Bognár Mária: A mama karrierje. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Nagy Dániel: Sikoltott a szívem. Bp., 1943, Duna. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső borítókkal.; + H. Wagner: A négy jó madár. Mindenki könyve. Bp.,1931., Képes Regényujság. Átkötött félvászon-kötésben.
2945385
19204
445
Kolligátum ponyvákból, 5 db: Leleszy Béla: Az ártatlan cowboy.; Gereben Pál: A megbízható férfi. Széchenyi Kisregénytár.; Könczöl Walla Iván: Szívdobogás.; Vándor Kálmán: Az ördög pirulái.; Kardos Ede: Marika sorsa. Különféle kiadásokban. Átkötött félvászon-kötésben. 2943730
19205
445
Pablo Neruda: Száz szerelmes szonett. Ford. és a jegyzeteket írta: Somlyó György. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben. Számozott (349./1400) példányban.
2943707
19206
445
2943723
19207
445
2104613
19208
445
Jósika Miklós: Hunyadi Mátyás király. Bp., 1886, Franklin, 128 p. Negyedik kiadás. Átkötött papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF