Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Szathmáry Lajos: Arcok chicagói szemmel. Írók, költők, művészek. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
19197.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Blahó Miklós: Washingtontól Internetig. Amerikai kalandozások. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Balassi - Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19198.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bernard Shaw: Béke vagy háború. Ford.: Ifj. Radó Antal. Bp., 1920., Kultúra. A borítón Szántó L. jelzéssel. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
19199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
19201.

Rufpreis:
1 200 HUF

19202.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kolligátum ponyvákból, 6 db: Szitnyai Zoltán: Aki lehetett volna. Százezrek könyve. Bp., 1942., Áchim András.; Telkes Kató: Bácskai szerelem. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Forster György: A sors iródeákja. Bp.,1943,Dr. Zajzon Barnáné.; Kardos Ede: Kató nem törődnek. Bp., 1943, Duna.;  Bognár Mária: A mama karrierje. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Nagy Dániel: Sikoltott a szívem. Bp., 1943, Duna. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső borítókkal.;  + H. Wagner: A négy jó madár. Mindenki könyve. Bp.,1931., Képes Regényujság. Átkötött félvászon-kötésben.
19203.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kolligátum ponyvákból, 5 db: Leleszy Béla: Az ártatlan cowboy.;  Gereben Pál: A megbízható férfi. Széchenyi Kisregénytár.;  Könczöl Walla Iván: Szívdobogás.;  Vándor Kálmán: Az ördög pirulái.;  Kardos Ede: Marika sorsa. Különféle kiadásokban. Átkötött félvászon-kötésben.
19204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pablo Neruda: Száz szerelmes szonett. Ford. és a jegyzeteket írta: Somlyó György. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben. Számozott (349./1400) példányban.
19205.

Rufpreis:
2 800 HUF

19206.

Rufpreis:
2 800 HUF

19207.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jósika Miklós: Hunyadi Mátyás király. Bp., 1886, Franklin, 128 p. Negyedik kiadás. Átkötött papírkötésben.
19208.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF