Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2910079
19173
445
[Antoine François Prévost (1697-1763)] Prévost abbé: Lescaut Manon és des Grieux lovag története. Ford.: Visi Imre. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 282+(5) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, az utolsó két lap kissé sérült. 2910097
19174
445
[Faludi Ferenc (1704-1779)]: Faludi Ferenc versei. Összeszedte és jegyzetekkel kísérte: Négyesy László. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
2875597
19175
445
Négyesy László: Arany. Bp., 1917., Franklin, 56 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés
2908626
19176
445
2908721
19177
445
Rákosy Zoltán: Magyar Pantheon. Bp.,[1931.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, a hátsó borító foltos.
2884939
19178
445
Villon testamentuma. Mészöly Dezső fordításában. 1946, Keresztes Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben enyhén sérült
2840428
19179
445
2705207
19180
445
2812399
19181
445
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2937721
19182
445
Rejtő Jenő: A szőke ciklon, Az ellopott futár. Bp., 1968., Albatrosz. Kiadói kopott papírkötésben
2936971
19183
445
B. Kovács Fréda: Ázsia hajnala. A gyermek kán. Bp., Bajtársi Könyvszolgálat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
2937350
19184
445
Oby (Obersovszky) Gyula: Levelek a szerelmek tárgyköréből. 1993, Szabad Tér. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF