Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

[Antoine François Prévost (1697-1763)] Prévost abbé: Lescaut Manon és des Grieux lovag története. Ford.: Visi Imre. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 282+(5) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, az utolsó két lap kissé sérült.
19173.

Rufpreis:
800 HUF

[Faludi Ferenc (1704-1779)]: Faludi Ferenc versei. Összeszedte és jegyzetekkel kísérte: Négyesy László. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
19174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Négyesy László: Arany. Bp., 1917., Franklin, 56 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés
19175.

Rufpreis:
2 000 HUF

19176.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákosy Zoltán: Magyar Pantheon. Bp.,[1931.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, a hátsó borító foltos.
19177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Villon testamentuma. Mészöly Dezső fordításában. 1946, Keresztes Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben enyhén sérült
19178.

Rufpreis:
2 000 HUF

19179.

Rufpreis:
1 000 HUF

19180.

Rufpreis:
1 000 HUF

19181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rejtő Jenő: A szőke ciklon, Az ellopott futár. Bp., 1968., Albatrosz. Kiadói kopott papírkötésben
19182.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Kovács Fréda: Ázsia hajnala. A gyermek kán. Bp., Bajtársi Könyvszolgálat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19183.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oby (Obersovszky) Gyula: Levelek a szerelmek tárgyköréből. 1993, Szabad Tér. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19184.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF