Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Kisfaludy Károly: Víg elbeszélések. Harmadik kiadás. Vasárnapi Könyvtár. 8. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés, a borító és a címlap sarkán hiánnyal. + Pál és Virginia. Elbeszélések. Harmadik kiadás.Vasárnapi Könyvtár. Harmadik évfolyam 5. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés,
19161.

Rufpreis:
1 800 HUF

Béres Klára: Szirtfoknak lenni. Béres József életútja. Bp., 1999, Béres Rt. Kiadói egészvászon-kötés. Kettős dedikációval: Béres József és Béres Klára által DEDIKÁLT példány.
19162.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Éber Antal: Miképp gazdagodhatunk ingyen? Bp., 1947. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
19164.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orczy Emma: A Vörös Pimpernel. Ford.: Gineverné Győry Ilona. I-II. köt. [Egy kötetben]. Egyetemes Regénytár. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 142 p. + 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két sérült lappal.
19165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dávid Antal: Háromszék nem alkuszik. Történelmi regény. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon László: Gyémántok. A Vízöntő kor filozófiája. H.n., 1994, szerzői magánkiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (717./5000) példány.
19167.

Rufpreis:
1 600 HUF

Közhasznú Könyvtár, 3 füzet (1., 128., 129. sz.): Szerelmi Levelező férfiak és nők részére; Az óra szerkezetének és javításának népszerű ismertetése; Hevesi Gyula: Házi elektrotechnikus. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Pfeifer Manó. Kiadói nemzetiszínű tűzött papírkötés, a borítókon kisebb kopásokkal, foltokkal.
19168.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hankiss János: Jókai, a nagy magyar regényíró. Bp., 1938. KM. E. ny. Kiadói papírborítóval
19169.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe. Ford.: Kosztolányi Dezső. Szeged, 2011, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
19170.

Rufpreis:
1 200 HUF

Földes Éva - Szabó Emma: Kossuth Zsuzsánna. A magyar szabadság ismeretlen hősnőjének élete és levelei. Bp., 1944. Közlekedési nyomda. Papírkötésben, ragasztott papírborítóval
19171.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balzac Honoré: Grandet Eugénia. Ford.: Toldy László. Olcsó Könyvtár. Bp., 1883, Franklin-Társulat, (2)+297+(5) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal, a címlapon hiánnyal.
19172.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF