Vegyes ponyva, 8 kötet: Pesti Hírlap könyvek 4 száma, Félpengős regények 2 száma, Milliók könyve 1 száma, Tolnai Regénytára 1 száma. Papírkötésekben, az egyik javított gerinccel, kopott, foltos borítókkal, kissé foltos lapokkal, változó állapotban.
2 db könyv - Marlowe, Christopher: Doktor Faustus tragikus históriája. 1960, Magyar Helikon. + D. Faustus János hírhedett varázsló és fekete mágus históriája. 1960, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.