Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Móricz Zsigmond: Míg új a szerelem Első kiadás (Bp.), 1938. Athenaeum. 332p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, foltos, sérült gerinccel
19137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezer esztendő. Millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.
19138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mester János: Az olasz nevelés a XIX-XX. században. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1936., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
19139.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes ponyva, 8 kötet: Pesti Hírlap könyvek 4 száma, Félpengős regények 2 száma, Milliók könyve 1 száma, Tolnai Regénytára 1 száma. Papírkötésekben, az egyik javított gerinccel, kopott, foltos borítókkal, kissé foltos lapokkal, változó állapotban.
19140.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
11

2 db könyv - Marlowe, Christopher: Doktor Faustus tragikus históriája. 1960, Magyar Helikon. + D. Faustus János hírhedett varázsló és fekete mágus históriája. 1960, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19141.

Rufpreis:
1 000 HUF

May Károly: Az inka öröksége. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19142.

Rufpreis:
1 200 HUF

Békefi Antal: A kálvárián. Bp., 1894., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19143.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Berzsenyi Dániel: A magyarországi mezei szorgalom' némelly akadályairol. Kaposvár, 1991, Somogy Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Számozott (901./1000) példány.
19145.

Rufpreis:
4 000 HUF

A tanítás fokozatainak elmélete és gyakorlata. Összeáll.: Vágvölgyi Béla. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 96 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19146.

Rufpreis:
1 200 HUF

19147.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült, ragasztott gerinc, viseltes állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19148.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF