Almanach az 1919 évre. [Kner Almanach.] Gyoma,1918,Kner Izidor, 79+1+16 p. A címlapokat és a naptár fejléces Kozma Lajos rajzai után Körner és Laufer metszette fába Budapesten. Valamint Kozma Lajos illusztrációi mellett Berény Róbert 1, és Divéky József 2 rajzával illusztrálva. Benne érdekes írásokkal. Kner Imre bevezetésjével, Balázs Béla, Lesznai Anna, Moly Tamás, Kner Izidor, Szabó Dezső, Jászay-Horváth Elemér, A. J. Mordtmann írásaival. A könyv utolsó 16 oldala Kner Izidor kiadásában, 1918. karácsonyára megjelent könyvek jegyzéke. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy-két foltos lappal.
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford.: Pap László. Bp., [1941], Bibliotheca (Sylvester-ny.), 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, raffiával fűzve, festett lapélekkel, kissé koszos borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dömötör László: Nehezék. Bp., 2005, Móra. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. A borítón kézzel számozott (120/112.) és aláírt, a címlapon a szerző által DEDIKÁLT példány.
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. VII. köt. Magyarország története- November. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XVI+767 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, egy-két ceruzás aláhúzással, deformált.
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kizárólag személyes átvétel. Nem postázzuk!
B. Eötvös József 4 műve: Beszédek I-III. köt.; Magyarország 1514-ben. Bp, 1901-1902, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, ex libris-szel, magánkönyvtári bélyegzésekkel és címkékkel, kopott borítókkal.