Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.
19209.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, laza fűzéssel.
19210.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

ifj. Hegedüs Sándor: Vörösbőrű romantika. Indián történetek. Bp., [1927], Légrády, 160 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón és néhány lapon ázásnyommal.
19212.

Rufpreis:
1 600 HUF

Uri Geller: A siker titka. Hogyan szabadítsuk fel pszi-erőinket? Bp., 1990, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Uri Geller bűvész, előadóművész által aláírt példány.
19213.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Buday Sándorné: A négy Yve herceg. Bp., 1900. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1997, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
19215.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1945-1951 3 db Illyés Gyula kötet: Ifjuság, Hősökről beszélnek, Két kéz. Első kiadások, többnyire jó állapotban.
19216.

Rufpreis:
1 000 HUF

19217.

Rufpreis:
800 HUF

19218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula: A zöld sugár függelékül: Tíz órán át a vadászaton. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Ford.: Zempléni Gyula. Bp.,é.n. Eisler. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben
19219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyulai Pál emlékbeszédei. (Kazinczy Ferenc, Kriza János, Pákh Albert, Szigligeti Ede, B. Eötvös József, B. Kemény Zsigmond, Toldy Ferenc, Csengery Antal, Arany János). Jeles Írók Iskolai Tára XXXVII. köt. Bp., 1890, Franklin-Társulat, 189+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a borítóra kasírozva.
19220.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF