Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Mikszáth Kálmán: A tót atyafiak. (Elbeszélések és rajzok róluk). Legjobb könyvek. Bp.,[1898],Légrády, 163+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
19257.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, szerzői kiadás (Alföldi Nyomda). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19258.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madách Imre összes művei. I. kötet: Lyrai költemények. Kiadta: Gyulai Pál. Bp., 1880, Athenaeum, 1 (címkép) t. + XXXVIII+279+(7) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19259.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Magda: Régimódi történet. Regény. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19260.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wilde, Oscar: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Orosz István illusztrációival. Bp., 2017, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19261.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halász Péter: Kádártánc. (Regény). München, 1983, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. A borító Fésűs László munkája. Kiadói papírkötés.
19262.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hamlet. (A szegedi bemutató századik évfordulójára). Szerk.: Paku Imre. Szent-Györgyi Albert előszavával. Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1. Szeged, 1941, Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 73 p. + 4 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel. Átkötött műbőr-kötésben.
19263.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Rodolfo: Így kell ezt csinálni... 25 kártyatrükk. (Bp., 1965), Minerva, 40+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Rodolfo bűvésziskolája. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 32 p. Tűzött papírkötés, egy lapon vágásból eredő hiánnyal.
19264.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magic Show. 111 fantasztikusnál fantasztikusabb bűvésztrükk. Bp., 1987, Novoplast, 86+(1) p. Kiadói papírkötés, a borító minimálisan sérült.
19265.

Rufpreis:
1 400 HUF

108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány sérült, javított lappal.
19266.

Rufpreis:
1 400 HUF

19267.

Rufpreis:
800 HUF

Dénes Sándor: Ujságot irok... Szatmárnémeti/Satu-Mare, [1928], Szabadsajtó Rt., 138 p. A borító illusztrációja L. Krausz Ilonka munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, laza, szétváló fűzéssel.
19268.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF