Mikszáth Kálmán: A tót atyafiak. (Elbeszélések és rajzok róluk). Legjobb könyvek. Bp.,[1898],Légrády, 163+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, szerzői kiadás (Alföldi Nyomda). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Madách Imre összes művei. I. kötet: Lyrai költemények. Kiadta: Gyulai Pál. Bp., 1880, Athenaeum, 1 (címkép) t. + XXXVIII+279+(7) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Wilde, Oscar: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Orosz István illusztrációival. Bp., 2017, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Hamlet. (A szegedi bemutató századik évfordulójára). Szerk.: Paku Imre. Szent-Györgyi Albert előszavával. Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1. Szeged, 1941, Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 73 p. + 4 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel. Átkötött műbőr-kötésben.
Rodolfo: Így kell ezt csinálni... 25 kártyatrükk. (Bp., 1965), Minerva, 40+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Rodolfo bűvésziskolája. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 32 p. Tűzött papírkötés, egy lapon vágásból eredő hiánnyal.
108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány sérült, javított lappal.