Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Conrad Ferdinand Meyer válogatott versei.Kosztolányi, Radnóti, Szó Lőrinc... fordításai Ortutay Gyula ex librisével (Buday?) Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel
Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.
Mentes Mihály: A lélek orgonál. - - versei. A szerző által ALÁÍRT példány. Győr, 1933, Győregyházmegyei Alap, 136 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.