2 db tankönyv: Stelly-Tanfi: Számország. Bp., Kir. Egy ny. Olvasó- és tankönyv a városi (ipari és kereskedelmi) tantervű népiskolák VII-VIII. osztálya számára. Bp., 1945. Egyetemi Nyomda. Foltos félvászon kötésben
Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp., [1943], Gábor Áron Könyvkiadó, 1 t.+ VIII+295 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. [Bp.],1986., Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban.