Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 176

Pálffy Ilona: Nők a magyar függetlenségért. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
18300.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mód Aladár - Pártharcok és a kormány politikája 1848-49-ben Bp. 1949. Szikra. 194 l. 1 sztl. lev. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírkötésben
18301.

Rufpreis:
1 800 HUF

Andor László - Surányi Róbert: Roosevelt / Churchill. Bp., 1999, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ormos Mária - Krausz Tamás: Hitler / Sztálin. Bp., 1999, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Györffy György: A magyarság keleti elemei. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18304.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy József: A Nagyatádi-féle földreform 1920-1928. A szerző, Nagy József (1929-2013) történész, főiskolai tanár által Szuhay Miklós (1928-2017) professzor, gazdaságtörténésznek dedikált! Eger, 1993, Bessenyei György Tanárképző Főiskola. 203 p. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban.
18305.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tompos Lilla: Az Esterházyak számadásai és textilszámlái a XVII. századból. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2000, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. 193 p. Megjelent 700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18306.

Rufpreis:
1 000 HUF

18307.

Rufpreis:
4 000 HUF

18308.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Áldásy Antal: Adalékok a Bezerédj-család történetéhez, Franklin, Bp., 1929. Kissé foltos kiadói papírkötésben.
18310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gianni Guadalupi: Kína felfedezése. A nyugati világ és a mennyei birodalom találkozása. Pécs, 2003., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18311.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF