Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2502929
18385
443
Books: History
Jerzy Stempowski: Esszék Kasszandrának. Bp., 1999. Orpheusz. Kiadói papírkötés.
2645331
18386
443
Books: History
2643287
18387
443
Books: History
Feitl István-Sipos András (szerk.): Iskolák, diákok, oktatáspolitika a 19-20. században. Tanulmányok. Bp.,2004, Napvilág, kiadói papírkötésben
2645363
18388
443
Books: History
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.
2645180
18389
443
Books: History
2921904
18390
443
Books: History
Tarsoly. Vezérlő kalauz, különféle traktumok. (2 db). Bp., 1986-1988, Hadtörténeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal. 2900324
18391
443
Books: History
Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Vál., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Sinkovics István. Bp., 1981, Európa. Kiadói papírkötés. 2412173
18392
443
300
Books: History
Shimon Applebaum: Archaeology in Israel. Jeruzsálem, 1959, Israel Digest. 27p. Angol nyelven. Kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón apró foltokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF