Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 176

1970 Archäologischer Anzeiger 1970. Heft. 1. Berlin, 1970., Walter de Gruyter, XXXI+129 p. Kiadói papírkötés.
18361.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Nemzeti Színház. Dokumentumok. Összeáll. és bevezette: Kerényi Ferenc. Bp., 1987, Corvina, 38+2 p.+XII t. Kiadói mappában, a mappán kis szakadással.
18362.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fejér László - Dr. Szlávik Lajos: 111 vízi emlék Magyarországon. Bp., 2008, KÖZDOK Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18363.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Newyorktól a Hungáriáig. Szerk.: Konrádyné Gálos Magda. Bp., 1965, Minerva. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. Megjelent 6100 példányban.
18364.

Rufpreis:
1 800 HUF

Guy-Pierre Bennet: Párizs. Ford.: Árokszállásy Zoltán. Bp., 2004, Geographia Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18365.

Rufpreis:
1 600 HUF

Történelmi világatlasz. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
18366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés.
18367.

Rufpreis:
1 000 HUF

László Gyula-Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1978, Corvina. Második kiadás. László Gyula rajzaival, Rácz István fényképeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban apró sérüléssel.
18368.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Balogh István: Az építészeti forma. Bp., 1984.  Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
18369.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Seres András: Barcasági magyar népköltészet és népszokások Bukarest, 1984. Kriterion Kiadó, Kiadói papírkötésben
18370.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
18371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben
18372.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF