Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924791
18361
443
Books: History
1970 Archäologischer Anzeiger 1970. Heft. 1. Berlin, 1970., Walter de Gruyter, XXXI+129 p. Kiadói papírkötés.
2918258
18362
443
Books: History
A Nemzeti Színház. Dokumentumok. Összeáll. és bevezette: Kerényi Ferenc. Bp., 1987, Corvina, 38+2 p.+XII t. Kiadói mappában, a mappán kis szakadással.
2922289
18363
443
Books: History
Fejér László - Dr. Szlávik Lajos: 111 vízi emlék Magyarországon. Bp., 2008, KÖZDOK Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2917189
18364
443
Books: History
A Newyorktól a Hungáriáig. Szerk.: Konrádyné Gálos Magda. Bp., 1965, Minerva. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. Megjelent 6100 példányban.
2917067
18365
443
Books: History
Guy-Pierre Bennet: Párizs. Ford.: Árokszállásy Zoltán. Bp., 2004, Geographia Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2917057
18366
443
Books: History
Történelmi világatlasz. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
2844441
18367
443
Books: History
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés.
2918091
18368
443
Books: History
László Gyula-Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1978, Corvina. Második kiadás. László Gyula rajzaival, Rácz István fényképeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban apró sérüléssel. 2902556
18369
443
900
Books: History
Dr. Balogh István: Az építészeti forma. Bp., 1984. Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
2902772
18370
443
900
Books: History
Seres András: Barcasági magyar népköltészet és népszokások Bukarest, 1984. Kriterion Kiadó, Kiadói papírkötésben
2900318
18371
443
Books: History
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 2901211
18372
443
Books: History
Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF