Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 176

Pusztay János: Az ugor-török háború után. Gyorsuló Idő. Bp.,1977.,Magvető. Kiadói papírkötés.
18348.

Rufpreis:
1 200 HUF

Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
18349.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerelmem és tragédiám. II. Miklós cár és Feodorovna Anna cárné bizalmas levelei. Bp., 1932, Athenaeum, 294 p. Oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült fűzéssel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Láng János: Az őstársadalmak. Bp., 1978., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
18351.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péter Katalin: Buda ostroma, 1686. Magyar Levelestár. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csonka Ferenc - Szakály Ferenc: Bocskai kíséretében a Rákosmezőn. Bibliotheca Historica. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18353.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága (Forrás-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
18354.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Buharin, Nyikolaj Ivanovics] Nikoláj Bucharin: Osztályharc és forradalom Oroszországban. Ford.: Szamuely Tibor. Kommunista Könyvtár. Bp., 1919, Kommunisták Magyarországi Pártja (a borító szerint Magyarországi Szocialista Párt kiadása), 62 p. Második (magyarországi) kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
18355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Ford.: Göncz Árpád. Az utószót írta, a kötetet jegyzetekkel ellátta és szerk.: Vígh Károly. Bp., 1990, Tinódi. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, eredeti papírszalaggal átkötve.
18356.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Sztálin életrajzi kötet (+1 oklevél): Sztálin rövid életrajza. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés. + Joszif Visszarionovics Sztálin. Rövid életrajz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói egészvászon-kötés. + Sztálin arcképével illusztrált szocreál grafikus oklevél, 27,5x20 cm
18358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország népeinek története az őskőkortól a honfoglalásig. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Kovrig Ilona. Bp., (1981), Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
18359.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel Irina: A szkíta aranyszarvas. Bp., 1960, Múzeumok Rotaüzeme-ny., (2)+17+(4) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18360.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF