Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kis foltokkal.
Magyar országgyűlési almanach 1927 - 1932. A felsőház és képviselőház tagjainak életrajza és közéleti működése. Szerkesztik és kiadják Kun Andor, Lengyel László és Vidor Gyula Bp., 1932. Légrády. 583+(3) p. Kiadói, sérült gerincű félvászon kötésben.
Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. Bp., 1943, Hungária Nyomda. III. kiadás. Átkötött félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, a címlapon sérüléssel.
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ki volt Kádár? Harag és részrehajlás nélkül a Kádár-életútról, Szerk.: Rácz Árpád, Bp, 2001, a Rubicon és az Aquila Kiadó közös kiadásában jelent meg, Kiadói kartonált papírkötés
Evlia Cselebi török világutazó magyarországi utazásai. 1660-1664. Bp., 1985, Gondolat, 622+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.