Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 176

A terrakotta hadsereg. Szerk.: Valeria Manferto de Fabianis. Pécs, 2005., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kis foltokkal.
18313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar országgyűlési almanach 1927 - 1932. A felsőház és képviselőház tagjainak életrajza és közéleti működése.  Szerkesztik és kiadják Kun Andor, Lengyel László és Vidor Gyula Bp., 1932. Légrády. 583+(3) p. Kiadói, sérült gerincű félvászon kötésben.
18314.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erdélyi Gyula: A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át. Bp., 1943, Hungária Nyomda. III. kiadás. Átkötött félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, a címlapon sérüléssel.
18315.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ki volt Kádár? Harag és részrehajlás nélkül a Kádár-életútról, Szerk.: Rácz Árpád, Bp, 2001, a Rubicon és az Aquila Kiadó közös kiadásában jelent meg, Kiadói kartonált papírkötés
18317.

Rufpreis:
1 800 HUF

R. G. Ehrenberg: Térképek könyve National Geographic Society, 2006  Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
18318.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Fucskár József Attila - Fucskár Ágnes: Trianonban elveszett kincseink. Bp., 2019, Kossuth. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18319.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt.Bp., 1986, ÁKV. 1882-as Franklin kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
18320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Evlia Cselebi török világutazó magyarországi utazásai. 1660-1664. Bp., 1985, Gondolat, 622+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
18321.

Rufpreis:
3 000 HUF

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18322.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ráday Mihály - Mészáros György - Buza Péter: Budapest teljes utcanévlexikona. Bp., 1998, Dinasztia - Gemini. Kiadói kartonált papírkötés.
18323.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF