László Gyula-Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1978, Corvina... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000010/Laszlo-Gyula-Racz-Istvan-A-nagyszentmiklosi-kincs-Bp-1978-Corvina-Masodik-kiadas-Lasz~II2918091
2918091
18368
443
Books: History
Beschreibung: László Gyula-Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1978, Corvina. Második kiadás. László Gyula rajzaival, Rácz István fényképeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban apró sérüléssel.
: tg