Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Gesztelyi Nagy László: Magyar tanya. Kalocsa, 1928. Árpád részvénytársaság. . 1927. Első Kecskeméti Hírlapkiadó-és Nyomda-Rt. 288 l. 10 sztl.lev. Kiadói papírkötésben gerincen minimális sérüléssel
17285.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17286.

Rufpreis:
2 800 HUF

Trolley Travelog. Pittsburgh,(1924), Pittsburgh Railways Co., 48 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal.
17287.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Friendly Guide to Philadelphia and the Wanamker Store. Published by John Wanamaker Philadelphia. Philadelphia, 1926., John Wanamaker. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17288.

Rufpreis:
1 200 HUF

17289.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1948. XXVI. évf. Bp., 1948., Szikra, 496 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, térkép-nélkül.
17290.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1937. XVII. évfolyam. Bp., 1937, Pallas, 412+IV p. Hirdetésekkel, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült címlappal.
17291.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rendőr és közlekedési útmutató. I. évfolyam. a Budapesti utcák rendje Bp-. é.n. Budapesti Hirdető 439p. Laza félvászon kötésben sérült borítóval
17292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1939. XIX. évfolyam. Bp., 1939, Pallas, 460+IV p. Hirdetésekkel, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült címlappal.
17293.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vigand Rezső, Kerekes Andor: Budapest utmutatója. Vezető a magyar székesfőváros területén és környékén. Mátyásföld, é.n., és kiadó nélkül. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár Térkép nékül
17294.

Rufpreis:
2 000 HUF

17295.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zágonyi Sámuel: Kanada egy európai bevándorló megvilágításában. Bp.-Bridgeport, 1926, szerzői kiadás (Váci kir. országos fegyintézet-ny.), 207+(8) p. Hirdetésekkel. Sérült kiadói papírkötés, a kihajtható térkép hiányzik.
17296.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF