Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1948. XXVI. évf. Bp... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500058/Budapesti-utmutato-es-cimtar-Rendorsegi-zsebkonyv-1948-XXVI-evf-Bp-1948-Szikra-496~II2902417
2902417
17290
441
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1948. XXVI. évf. Bp., 1948., Szikra, 496 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, térkép-nélkül.
: nagy_andras