Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1937. XVII. évfolyam. Bp., 1937, Pallas, 412+IV p. Hirdetésekkel, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült címlappal.