Jelentés a Soproni I. Népkonyha-Egylet működéséről 1905. évi január 1-től deczember 31-éig. Sopron, 1906, Romwalter Alfréd, 18 p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, foltos.
Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat" - Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014 Pauker Nyomdaipari Kft., Kiadói kartonált papíkrötésben, papír védőborítóval
Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa, Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk:: Héjj Imre. Bp.,1927, Magyar Városok Monográfiája,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),8+423 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Szeged aranyozott címerével, ragasztott gerinccel.
Erdéllyel kapcsolatos könyv tétel (6 mű, 10 kötet): Erdély története I-III. köt. (Akadémiai Kiadó); Orbán Balázs: A Székelyföld leírása (Reprint, 2 kötet); Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történelméhez; Kincses Kolozsvár I-II.; Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Vegyes állapotban.
Váradi Péter Pál - Lőwey Lilla: Erdély. Kelemen-Görgény. Wass Albert havasai. Veszprém, 2008, Péter Pál Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Sven Hedin: Tibet 1-2 vykumy a dobrodruzstvi v nezanme zemi. Cseh nyelven. Kralovo Nám. 1910. J. Otto v Praze kiadói félbőr kötésben, koszos / In half leather bindiung stained