Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Jelentés a Soproni I. Népkonyha-Egylet működéséről 1905. évi január 1-től deczember 31-éig. Sopron, 1906, Romwalter Alfréd, 18 p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, foltos.
17309.

Rufpreis:
1 200 HUF

Winker Gábor: Sopron építészete a 19. században. Sopron, 1969. Major Máténak DEDIKÁLT 34p. Kiadói papírkötésben, egy oldalon szakadás
17310.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sopron. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata. 7. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kihajtható térkép mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat" - Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014 Pauker Nyomdaipari Kft., Kiadói kartonált papíkrötésben, papír védőborítóval
17312.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeged története 1-2. köt. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József, Gaál Endre. Szeged, 1983-1985 Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói műanyag védőborítókban,
17313.

Rufpreis:
4 000 HUF

17314.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa, Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk:: Héjj Imre. Bp.,1927, Magyar Városok Monográfiája,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),8+423 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Szeged aranyozott címerével, ragasztott gerinccel.
17315.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdéllyel kapcsolatos könyv tétel (6 mű, 10 kötet): Erdély története I-III. köt. (Akadémiai Kiadó); Orbán Balázs: A Székelyföld leírása (Reprint, 2 kötet); Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történelméhez; Kincses Kolozsvár I-II.; Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Vegyes állapotban.
17316.

Rufpreis:
5 000 HUF

Váradi Péter Pál - Lőwey Lilla: Erdély. Kelemen-Görgény. Wass Albert havasai. Veszprém, 2008, Péter Pál Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17317.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hajdanvolt Róma - Jelen és múlt. Bp., 2005, Gesta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötés, jó állapotban.
17318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korniss Péter: Inventar. Imagini ardelene 1967-1998. (Leltár. Erdélyi képek 1967-1998). Bp., 1998, Magyar Könyvklub - Officina Nova. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Román nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17319.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sven Hedin: Tibet 1-2 vykumy a dobrodruzstvi v nezanme zemi. Cseh nyelven. Kralovo Nám. 1910. J. Otto v Praze kiadói félbőr kötésben, koszos / In half leather bindiung stained
17320.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF