Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Kétszáz éves az Egri Főegyházmegyei Könyvtár. 1793-1993. Emlékkönyv. Szerk.: Antalóczi Lajos. Az Egri Főegyházmegye Sematizmusa VI. Eger, 1993, Főegyházmegyei Könyvtár, 343 p. Kiadói műbőr-kötés.
17321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Borsos Tamás: Vásárhelytől a Fényes Portáig. Emlékiratok, levelek. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és jegyzeteket írta: Kocziány László. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17322.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv szerkesztője, Miskolczi László által DEDIKÁLT példány.
17323.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

17324.

Rufpreis:
6 000 HUF

17325.

Rufpreis:
5 000 HUF

17326.

Rufpreis:
5 000 HUF

17327.

Rufpreis:
2 400 HUF

17328.

Rufpreis:
2 000 HUF

Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
17329.

Rufpreis:
2 400 HUF

Újpest Lexikon. Szerk.: Sipos Lajos, Hirmann László. Bp.,2002., Újpest Önkormányzata-Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, Papír védőborítóval, szép állapotban
17330.

Rufpreis:
2 800 HUF

Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti facsimile kiadása, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban.
17331.

Rufpreis:
2 800 HUF

Toszkána. Varázslatos, napsütötte tájak. Winterthur útikönyvek utazóknak és napimádóknak. Bp., 2006, LPI. Kiadói papírkötés. + Frances Mayes: Napsütötte Toszkána, avagy otthon Olaszországban. Ford.: Sümegi Balázs. Bp., 2002, Tericum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos.
17332.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF