Szabó László: Jászság. Bp.,1982, Gondolat, 325+1 p.+20 (fekete-fehér fotók) t. Egy térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, volt könyvtári példány.
Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel
Boros Edit: "Kál és társai." A Káli-medence helységnevei. Helytörténeti Füzetek 2. Veszprém, 1986., Eötvös Károly Megyei Könyvtár, 13 p. Kiadói papírmappában. Megjelent 200 példányban.
Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.