Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Bernáth Zsigmond: Egy nyár Finnországban. Bp., 1975., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17369.

Rufpreis:
1 000 HUF

17370.

Rufpreis:
1 200 HUF

Édesanyám rózsafája. Palóc népdalok. Összeáll.: Ág Tibor. Tőzsér Árpád bevezetőjével. Bratislava/Pozsony, 1974., Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17371.

Rufpreis:
1 000 HUF

17372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ruda Gábor: Adalékok a muravidéki magyarok kultúrájához 2.. Pilisvörösvár, 212. Muravidék Baráti Kör. Kiadói papírborítóval 140p. Csak 400 pld
17374.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
17375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel
17376.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Az előzéklapon egészoldalas ajándékozási bejegyzéssel.
17377.

Rufpreis:
1 200 HUF

Boros Edit: "Kál és társai." A Káli-medence helységnevei. Helytörténeti Füzetek 2. Veszprém, 1986., Eötvös Károly Megyei Könyvtár, 13 p. Kiadói papírmappában. Megjelent 200 példányban.
17378.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajkai Aurél: Szabadtéri néprajzi múzeumok Veszprém megyében. Veszprém, 1970., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
17379.

Rufpreis:
1 400 HUF

Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.
17380.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF