https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
1
17381.

Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 A Ciszterci Rend Bajai III. Béla - Gimnáziumának évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Baja, K. Bencze Albert. Kiadói foltos papírkötés.
1
17382.

1941 A Ciszterci Rend Bajai III. Béla - Gimnáziumának évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Baja, K. Bencze Albert. Kiadói foltos papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Andor Mihály - Hidy Péter: Város-szövevény. Kazincbarcika felfejtése. (Bp., 1986), Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
17383.

Andor Mihály - Hidy Péter: Város-szövevény. Kazincbarcika felfejtése. (Bp., 1986), Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
1
17384.

N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eszter Gábor: Andrássy Avenue. Bp., 2002. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17385.

Eszter Gábor: Andrássy Avenue. Bp., 2002. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész - Utazások és felfedezések XV. Bp., [1924], Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
1
17386.

Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész - Utazások és felfedezések XV. Bp., [1924], Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Kalotaszeg. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.
1
17387.

Kós Károly: Kalotaszeg. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.): Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.
1
17388.

Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.): Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 Az Erdélyi Református Egyházkerület Kolozsvári Theológiai Fakultásának évkönyve az 1942-43. tanévről. Kolozsvár, 1943., Református Theológiai Fakultás. Kiadói papírkötés.
1
17389.

1943 Az Erdélyi Református Egyházkerület Kolozsvári Theológiai Fakultásának évkönyve az 1942-43. tanévről. Kolozsvár, 1943., Református Theológiai Fakultás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Szinte Gábor: Róma, Nápoly, Apulia titkai. Bp., 2003, Jonathan Miller. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17390.

Szinte Gábor: Róma, Nápoly, Apulia titkai. Bp., 2003, Jonathan Miller. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat. Bp., 1990, Európa. Reprint kiadás (az 1860-as kiadás hasonmása). Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17391.

Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat. Bp., 1990, Európa. Reprint kiadás (az 1860-as kiadás hasonmása). Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1923, Magyar Jövő. A borító Márton Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel, s borítón címkével.
1
17392.

Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1923, Magyar Jövő. A borító Márton Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel, s borítón címkével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse