17392.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1923, Magyar Jövő. A borító Márton Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel, s borítón címkével.