17377.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Az előzéklapon egészoldalas ajándékozási bejegyzéssel.