https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
1
17345.

Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.
1
17346.

Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
1
17347.

Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simkó József: Hollóháza múltja és jelene. Hollóháza, 1999, Hollóháza Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyommal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
17348.

Simkó József: Hollóháza múltja és jelene. Hollóháza, 1999, Hollóháza Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyommal. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Érdujhelyi Menyhért: Ujvidék Története. Újvidék, 2002, Agapé. Az 1894-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
1
17349.

Érdujhelyi Menyhért: Ujvidék Története. Újvidék, 2002, Agapé. Az 1894-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kissé kopott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pelle Béláné: Heves megye földrajzi nevei. I. Az egri járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 125. sz. Bp., 1970, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kihajtható térképekkel. Kiadói félvászon-kötés.
1
17350.

Pelle Béláné: Heves megye földrajzi nevei. I. Az egri járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 125. sz. Bp., 1970, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kihajtható térképekkel. Kiadói félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karcsai népélet. A Karcsai Általános Iskola Erdélyi János honismereti Szakkörének anyagából. Szerk.: Nagy Géza. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Kézirat. Helytörténeti Publikációk III. Karcsa, 1971.,Miskolczi II. Rákoczi Ferenc Megyei Könyvtár, 201+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
1
17351.

Karcsai népélet. A Karcsai Általános Iskola Erdélyi János honismereti Szakkörének anyagából. Szerk.: Nagy Géza. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Kézirat. Helytörténeti Publikációk III. Karcsa, 1971.,Miskolczi II. Rákoczi Ferenc Megyei Könyvtár, 201+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Détshy Mihály: Munkások és mesterek az egri vár építkezésein (1493-1596) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 151-180 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Détshy Mihály (1922-2007) építész, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
1
17352.

Détshy Mihály: Munkások és mesterek az egri vár építkezésein (1493-1596) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 151-180 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Détshy Mihály (1922-2007) építész, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A szarvasi arborétum. Összeáll.: Baucker Alajos és Gruber Ferenc. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + 5 db a szarvasi arborétumot ábrázoló képeslap
1
17353.

A szarvasi arborétum. Összeáll.: Baucker Alajos és Gruber Ferenc. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + 5 db a szarvasi arborétumot ábrázoló képeslap

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Danilo Kis: A holtak enciklopédiája. Ford.: Borbély János. Újvidék, 1986, Forum. Első magyar nyelvű kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. Megjelent 2000 példányban.
1
17354.

Danilo Kis: A holtak enciklopédiája. Ford.: Borbély János. Újvidék, 1986, Forum. Első magyar nyelvű kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. Megjelent 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tivai Nagy Imre: Emlékezés régi csíkiakról. Lapok a Székelyföld múltjáról. 2. Csíkszerda, 1996., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
17355.

Tivai Nagy Imre: Emlékezés régi csíkiakról. Lapok a Székelyföld múltjáról. 2. Csíkszerda, 1996., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejezetek Miskolc történetéből. Szerk.: Bekes Dezső - Veres László. Miskolc, 1984, (Borsodi Ny.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
17356.

Fejezetek Miskolc történetéből. Szerk.: Bekes Dezső - Veres László. Miskolc, 1984, (Borsodi Ny.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse