Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Albrecht Gyula: A régi Rákoshegy I. köt. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Bozzay és Társa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17297.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Gyula-fehérvári Róm. Kath. Főgymnasium értesítőja az 1890-91. tanévről. Gyulafehérvártt, 1891., Pap György. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17298.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jeszenszky Ignác: Torontál vármegye gazdasági monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1904. évi május havi füzetéből. Bp., 1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró sérülésekkel.
17299.

Rufpreis:
4 000 HUF

Poór János: A hajdúvárosok gazdasági és társadalmi helyzete (1607-1720). Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 9. Debrecen, 1967, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.
17300.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Nyakas Miklós: A hajdúk letelepítése Böszörményben. Hajdúsági Közlemények 13. Hajdúböszörmény, 1984, Városi Tanács - Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötés.
17301.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyakas Miklós: Hajdúböszörmény sajtótörténete. Hajdúsági Közlemények 10. Hajdúböszörmény, 1982, Városi Tanács - Hajdúsági Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17302.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17303.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport- és turisztikai intézmények részletes ismertetője. 1940 III. kiadás kiegészítő rész: Keletmagyarország, Északerdély. Szerk.: Kaffka Károly. Bp., 1941, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XVIII+(1)+212 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel, a lapok kb. fele kijár.
17304.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, Kós Károly szövegközi és egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17305.

Rufpreis:
6 000 HUF

17306.

Rufpreis:
4 000 HUF

17307.

Rufpreis:
4 000 HUF

A soproni katholikus hitközség alapszabályai. Sopron, 1875, Adolf Reichard, 35 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel.
17308.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF