Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Vörösmarty (Mihály): A rom. A díszítő rajzok Haranghy Jenő munkái. Magyar Klasszikusok I. Bp., [1946.], Szépmíves Műhely, (Stílus-ny.), 30 p.+10 (fekete-fehér egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé hiányos, kissé kopott papír védőborítóban, belül, a hátsó kötéstábla mentén sérüléssel.
18228.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Homoród Bálint [Nové Béla]: Kétség és remény közt. (Erdélyről sokadszorra.) Bp., 1989.,Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (498./500) példány. Szamizdat!
18229.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.
18231.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kazár Lajos:A Japán és a magyar nyelv rokonok? 3 nyelven 156 p
18232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pap János: Tamás családja. Alföldi kép. Népies költői elbeszélés négy énekben. Nagykanizsa, 1883, Wajdits József, 73 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, egy-két kissé foltos lappal. Felvágatlan példány.
18233.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Viski Károly: Arany népe (Arany tárgyi néprajzának vázlata). Nagyvárad, 1919, Sonnenfeld Adolf. 104 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány!
18234.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tábori Kornél: A kártyázó Budapest. Hazárdjátékosok, játékbarlangok, hamisjátékosok. Bp., [1912], A Nagyharang Kiadóhivatala, 128 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az utolsó lap alján (szöveget nem érintő) hiánnyal.
18235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gergely Ágnes: Fohász lámpaoltás előtt. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1985., Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Számozott (42./250) példány.
18236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kassák Lajos: Egy ember élete. Bp., 1966., Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18237.

Rufpreis:
2 800 HUF

18238.

Rufpreis:
2 800 HUF

Flämischer Kalender. Aufsatz über den Kodex Cod.Lat. 396 der Széchényi-Nationalbibliothek in Budapest. (Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött Flamand kalendárium facsimile kiadása, Soltész Erzsébet kísérőtanulmányával). Bp., 1983, Corvina. Német nyelven. Kiadói bársonykötés/papírkötés, kiadói kartontokban.
18239.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, kis kopásnyommal a borítón. Számozott (1200./1400) példány.
18240.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF