Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Makkai Sándor: Táltoskirály. (Buenos Aires, 1960), Editorial Transsylvania (Danubio Magyar Nyomdavállalat). Emigráns kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, sérült, belül a lapok jó állapotban.
18422.

Rufpreis:
1 800 HUF

France, Anatole: Jacques Tournebroche vagyis Nyársforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Arthur. Hincz Gyula rajzaival. Békéscsaba, [1948], Tevan. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, kissé sérült kartontokban.
18423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp., [1943], Gábor Áron Könyvkiadó, 1 t.+ VIII+295 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18424.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1936], Nyugat, 728+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
18425.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1889., Athenaeum, 1 t. + 827 p. Hazai művészek rajzaival díszített ötödik képes díszkiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, , sérült borítóval.
18426.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával; Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István és Vadász Miklós kétszázötvenhárom eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner, 367+(1) p. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás firkákkal.
18427.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db szerző által aláírt/dedikált könyv: Botos János: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története. Bp.,1991, Kereskedelmi Bank Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült műanyag védőborítóban. A szerző által aláírt példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. + Kátó Sándor: Porond. Lakitelek, 1999, Antológia Kiadó. A szerző által DEDIKÁLT.
18428.

Rufpreis:
800 HUF

Beöthy Zsolt: Az irodalomtörténet elmélete. Dr. - - egyet. nyilv. rend. tanár előadásai után jegyezte: Csobán András. (Stencilezéssel sokszorosított, kézzel írt jegyzet). Bp., 1905/1906, Kun S. Antiquarius és könyvkereskedő, 200 p. Kiadói egészvászon-kötés.
18429.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF