Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2897896
18325
441
Jankovics Marcell: A fa mitológiája. Debrecen, 1998, Csokonai. Jankovics Marcell és Sulyok Géza rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2897910
18326
441
Szép Ernő: Mátyás király tréfái. Összegyűjt.: - - . Zorád Ernő illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval, foltos lapokkal. 2897901
18327
441
2753306
18328
441
Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2904781
18329
441
Nagy Lajos: Három magyar város. Bp., 1933. Kosmos. Ragasztva, 70p. elvált papírborító, egy lap sérült. Borítóterv Dallos Hanna
2708785
18330
441
600
2769429
18331
441
400
Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben
2904791
18332
441
Jean Cocteau Guy Dollian: Les enfants terribles. Paris, é.n. Demain. Kiadói papírkötésben 32 linómetszetű illusztrációval. 2529510
18333
441
Wass Albert: Elvásik a veres csillag. Pomáz. 2002. Kráter. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval
2903701
18334
441
2833724
18335
441
Poszler György: Az évszázad csapdái. Tanulmányok Lukács Györgyről. A szerző, Poszler György (1931-2015) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, esztéta által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére DEDIKÁLT példány. Gyorsuló Idő. Bp., 1986., Magvető. Kiadói papírkötés. 2825698
18336
441
Kamarás István: Kétfülűek. (Tényregény.) DEDIKÁLT! Pécs, 2014, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF