Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Jankovics Marcell: A fa mitológiája. Debrecen, 1998, Csokonai. Jankovics Marcell és Sulyok Géza rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18325.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szép Ernő: Mátyás király tréfái. Összegyűjt.: - - . Zorád Ernő illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval, foltos lapokkal.
18326.

Rufpreis:
1 200 HUF

18327.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18328.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagy Lajos: Három magyar város. Bp., 1933. Kosmos. Ragasztva, 70p. elvált papírborító, egy lap sérült. Borítóterv Dallos Hanna
18329.

Rufpreis:
1 600 HUF

18330.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

18331.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Jean Cocteau Guy Dollian: Les enfants terribles. Paris, é.n. Demain. Kiadói papírkötésben 32 linómetszetű illusztrációval.
18332.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wass Albert: Elvásik a veres csillag. Pomáz. 2002. Kráter. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval
18333.

Rufpreis:
1 000 HUF

18334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Poszler György: Az évszázad csapdái. Tanulmányok Lukács Györgyről. A szerző, Poszler György (1931-2015) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, esztéta által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére DEDIKÁLT példány. Gyorsuló Idő. Bp., 1986., Magvető. Kiadói papírkötés.
18335.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kamarás István: Kétfülűek. (Tényregény.) DEDIKÁLT! Pécs, 2014, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
18336.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF