Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903431
18277
441
[Jókai Mór] Sajó: Forradalmi és csataképek 1848 és 1849-ből Sajótól. I. köt. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv, 3 sztl. lev. + 174 p. + 1 sztl. lev. Első kiadás. Sérült papírkötésben, hiányzó borítóval. 2874055
18278
441
Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!
2880797
18279
441
2200
Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
2809339
18280
441
Berzeviczy Albert: A két Eötvös./Kozma Andor: Eötvös Loránd. Bp., 1929, MTA, 19 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, modern ajándékozási sorokkal, szakadt, foltos borítóval, szamárfüles lapokkal.
2904655
18281
441
A. Rachmanova naplója 3 kötetben. Különböző kiadások 2900066
18282
441
Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban 2837851
18283
441
2200
Pápai Páriz Ferenc: Békességet magamnak, másoknak. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzéteszi Nagy Géza. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2842522
18284
441
2200
Erdélyi féniks Misztótfalusi Kis Miklós öröksége. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2864517
18285
441
Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Korabeli kissé kopott félvászon kötésben 659p. 2791436
18286
441
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1987, AB Független Kiadó, 544 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. 2864349
18287
441
2831440
18288
441
Gottfried August Bürger: Münchhausen báró kalandjai. Gustave Doré illusztrációival. Ford.: Tordon Ákos. Kovács Ágnes utószavával. Bp.,[2006], General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF