Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

[Jókai Mór] Sajó: Forradalmi és csataképek 1848 és 1849-ből Sajótól. I. köt. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv, 3 sztl. lev. + 174 p. + 1 sztl. lev. Első kiadás. Sérült papírkötésben, hiányzó borítóval.
18277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!
18278.

Rufpreis:
2 400 HUF

Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
18279.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Berzeviczy Albert: A két Eötvös./Kozma Andor: Eötvös Loránd. Bp., 1929, MTA, 19 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, modern ajándékozási sorokkal, szakadt, foltos borítóval, szamárfüles lapokkal.
18280.

Rufpreis:
1 600 HUF

A. Rachmanova naplója 3 kötetben. Különböző kiadások
18281.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban
18282.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pápai Páriz Ferenc: Békességet magamnak, másoknak. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzéteszi Nagy Géza. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18283.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Erdélyi féniks Misztótfalusi Kis Miklós öröksége. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
18284.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Korabeli kissé kopott félvászon kötésben 659p.
18285.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1987, AB Független Kiadó, 544 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
18286.

Rufpreis:
1 400 HUF

18287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gottfried August Bürger: Münchhausen báró kalandjai. Gustave Doré illusztrációival. Ford.: Tordon Ákos. Kovács Ágnes utószavával. Bp.,[2006], General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
18288.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF