Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

6 db Kós Károly (által írt, ill. róla szóló) könyv: Pál Balázs: Kós Károly; Kós Károly, az országépítő; ,,A legszebb élet, amit el tudtam magamnak képzelni" - Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal; Kós Károly: ,,Kőből, fából házat... igékből várat"; Kós Károly: A gálok; Varró János: Kós Károly, a szépíró. Vegyes állapotban.
18301.

Rufpreis:
2 800 HUF

18302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk.: Dizseri Eszter. Bp., 1994, Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18303.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 db Édesvíz kiadó könyv: Rejtett energiák, Az inga tudománya, A fiatalság tudománya
18304.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Budapest, 1988, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
18305.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ian MacDonald: A fejek forradalma. A Beatles dalai és a hatvanas évek. Ford.: Révbíró Tamás. Bp., 1999., Park. Kiadói kartonált papírkötés.
18306.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyökössy Endre: Hiszek. Jubileumi verses könyve. 1902-1932. Bp.,[1932.],Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Számozott (152./200), a szerző által aláírt példány.
18307.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harsányi Kálmán: A kristálynézők. Regény. A szerző, Harsányi Kálmán (1876-1929) költő, író, drámaíró, színikritikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1914., Toldi Lajos,(Pesti-ny.), X+(2)+317 p. Első kiadás. Egészoldalas szecessziós illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés.
18308.

Rufpreis:
2 800 HUF
21

Tagore,[Rabindranath]: Chitra. Ford.: Laky Dezső. Bp.,1920 ,Sacelláry, (Korvin-ny.), 4+94+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 2000 példányban. Számozatlan példány.
18309.

Rufpreis:
2 400 HUF

Axel Munthe: Régi könyv emberekről és állatokról. Bp., 1934. Káldor. 243p.
18310.

Rufpreis:
2 000 HUF

18311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szánthó Piroska: Bálám szamara. Bp., 1982. Szépirodalmi. Egészvászon kötésben, DEDIKÁLT példány!
18312.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF