Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. 2. rész: Irodai gyorsírás. Bp., 1928., Szerzői,59+1 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
Filotás Tivadar: Huszárvágás. Ötvenhat. Egy életút kétszázezer közül. A szerző által ALÁÍRT példány. Tihany, 2010.,Tihanyi Babamúzeum. Kiadói papírkötés.
Horváth Teri: Sári-gyöp. Az én életem története... Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. A szerző, Horváth Teri (1929-2009) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő által aláírt példány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Havas Henrik 2 db DEDIKÁLT könyve: Havas Henrik - Forró Tamás: Ki tudja, merre... (Riportkönyv). Bp., 1988, Háttér. Kiadói papírkötés. ("Mamának" dedikálva). + A Bős-Nagymaros dosszié, avagy egy beruházás hordalékai. H.n., 1988, Codex Rt. Kiadói papírkötés. (Havas Henrik anyósa, Dr. özv. Székelyi Lászlóné részére dedikálva).
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Cseres Tibor: Here-Báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. A szerző, Cseres Tibor (1915-1993) Kossuth-díjas író, a Magyar Írók Szövetsége elnöke (1987-1989) által Thury Zsuzsa (1901-1989) írónő részére DEDIKÁLT példány. Cseres Tibor Munkái. Bp., 1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.