Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. 2. rész: Irodai gyorsírás. Bp., 1928., Szerzői,59+1 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
18349.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elizabeth Roberts: Miért nem bírjuk a ruszkikat? Ford.: Borsovszky Éva. [Bp., 1999.], Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés.
18350.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Farkas Zsuzsanna: Kristálypalota. Novellák, versek. DEDIKÁLT! [Bp., 2009.,] Fullextra. Kiadói papírkötés.
18351.

Rufpreis:
1 000 HUF

Filotás Tivadar: Huszárvágás. Ötvenhat. Egy életút kétszázezer közül. A szerző által ALÁÍRT példány. Tihany, 2010.,Tihanyi Babamúzeum. Kiadói papírkötés.
18352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Demény István Pál: Kerekes Izsák balladája. Összehasonlító-tipológiai tanulmány. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18353.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marton Béla: A Ceresz foglyai. (Fantasztikus regény). Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
18354.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Teri: Sári-gyöp. Az én életem története... Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. A szerző, Horváth Teri (1929-2009) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő által aláírt példány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18355.

Rufpreis:
800 HUF

Havas Henrik 2 db DEDIKÁLT könyve: Havas Henrik - Forró Tamás: Ki tudja, merre... (Riportkönyv). Bp., 1988, Háttér. Kiadói papírkötés. ("Mamának" dedikálva). + A Bős-Nagymaros dosszié, avagy egy beruházás hordalékai. H.n., 1988, Codex Rt. Kiadói papírkötés. (Havas Henrik anyósa, Dr. özv. Székelyi Lászlóné részére dedikálva).
18356.

Rufpreis:
800 HUF

18357.

Rufpreis:
800 HUF

Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
18359.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keresztury Dezső: Árnyak nyomában. Válogatott színikritikák, tanulmányok. A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) Széchenyi-díjas író, költő, irodalomtörténész, kritikus, műfordító által DEDIKÁLT példány! Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cseres Tibor: Here-Báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. A szerző, Cseres Tibor (1915-1993) Kossuth-díjas író, a Magyar Írók Szövetsége elnöke (1987-1989) által Thury Zsuzsa (1901-1989) írónő részére DEDIKÁLT példány. Cseres Tibor Munkái. Bp., 1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.
18361.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF