Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Fodor András: A révkalauz lámpái. Bp., 1994, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18374.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demény Ottó: Virág utca. Bp., 1958, Magvető. Első kiadás. A szerző, Demény Ottó (1928-1975) költő által DEDIKÁLT példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.
18375.

Rufpreis:
800 HUF

Ladányi Mihály: Művek. (Verseskötet). Simor András utószavával. Bp., 1990, Téka Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (776./1000) példány.
18376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: A gólyakalifa. Bp.,(1916.),Athenaeum, 319+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
18377.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

[Albert von ]Schrenck-Notzing: Titokzatos erők. (Physikalische Phaenomene des Mediumismus.) Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp.,[1922],Kultura, 240+4 p.+6 t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
18378.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szinnyei József (szerk.): Finn-magyar szójegyzék Bp., 1916 . Hornyánszky. Kiadói papírkötésben 130p.
18379.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szinnyei József: Rendszeres magyar nyelvtan. Bp., 1903. Kókai .Kiadói papírkötésben 124p.
18380.

Rufpreis:
1 400 HUF

Garády Viktor: Tengerparti séták. Bp., 1901, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 239 +(1) p. A fejezetek elején és végén szép könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, a borítón és néhány lapon kis foltokkal.
18381.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lángh Júlia: Egy budai úrilány. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18382.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tamási Áron: Virágveszedelem. A SzEFHE Magyar Regényei. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 254+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
18383.

Rufpreis:
1 000 HUF

Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes állapotban, több helyen szétváló, ragasztott fűzéssel.
18384.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
18385.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF