Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Mint... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500050/Flammarion-Camille-Urania-Ford-Zempleni-P-Gyula-Bp-1896-Minta-Antiquarium-es-Konyvkere~II2900573
2900573
18384
441
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes állapotban, több helyen szétváló, ragasztott fűzéssel.
: nagy_andras