Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Pekry Károly: Párisi emlékek. Arad, 1894, Aradi Nyomdatársaság. Pekár Mihály tulajdonosi aláírásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18398.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db kolibri könyv: Autók 2.; Ősállatok; Léghajók, repülőgépek. Klf. kiadások, kissé kopott borítóval.
18399.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat. 292 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A címoldalon tulajdonosi aláírással.
18400.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörös a nap félkorongja. Az új-görög nép legszebb dalai és balladái. Fordította Samu János. Trencsényi Waldapfel Imre előszavával. (Bp.), (1949)Franklin. 32 p. Sérült papíkötésben.
18401.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

A Csokonai asztaltársaság kisantológiája. Keszthely-Hévíz, 1989. Cséby Géza dedikációjával. Kiadói papírkötésben
18402.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

18403.

Rufpreis:
800 HUF

Zelk Zoltán: A hűség és a hála éneke. Bp.,[1949],Athenaeum, 36 p. Első kiadás. Az elülső borítón Sztálin arcképével. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18404.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti Arthur: Angyali üdvözlet. Litániák. Bp., 1916., Grill, 68+2 p. Első kiadás. A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18405.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bányai János: Kisebbségi magyaróra. Tanulmányok, kritikák. DEDIKÁLT! Újvidék, 1996., Forum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18406.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, a gerincen egészen kis sérüléssel.
18407.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Negyedik kiadás. Bp., Sárkány-Nyomda, 1940. Kiadói sérült papírkötésben.
18408.

Rufpreis:
1 000 HUF

Väinö Kaukonen: A kalevala születése. Ford.: Bereczki Gábor, a versrészleteket Képes Géza. Domokos Péter utószavával. Bp., 1983., Gondolat. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18409.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF