https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Krúdy Gyula: A magyar jakobinusok. Bp., 1948, Népszava. A borítólapot, könyvdíszeket és illusztrációkat Janovits István rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1
18410.

Krúdy Gyula: A magyar jakobinusok. Bp., 1948, Népszava. A borítólapot, könyvdíszeket és illusztrációkat Janovits István rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
1
18411.

Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Carlos Castaneda: Belülről izzó tűz Bp., 1993. Édesvíz. Kiadói papírkötésben
1
18412.

Carlos Castaneda: Belülről izzó tűz Bp., 1993. Édesvíz. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Yliaster Daleth: A tündérek hagyatéka. Bp., 1994. . Édesvíz. Kiadói papírkötésben
1
18413.

Yliaster Daleth: A tündérek hagyatéka. Bp., 1994. . Édesvíz. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1
18414.

Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.
1
18415.

Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 463 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel.
1
18416.

Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 463 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
18417.

Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítókban.
1
18418.

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítókban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Somlyó György: Önéletrajzomból. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
1
18419.

Somlyó György: Önéletrajzomból. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Werner-kötés.
1
18420.

Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Werner-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Howard Marks: Mr. Nice. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2009., Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1
18421.

Howard Marks: Mr. Nice. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2009., Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse