https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2880784
18410
441
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: A magyar jakobinusok. Bp., 1948, Népszava. A borítólapot, könyvdíszeket és illusztrációkat Janovits István rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2643371
18411
441
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2897526
18412
441
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Carlos Castaneda: Belülről izzó tűz Bp., 1993. Édesvíz. Kiadói papírkötésben 2897528
18413
441
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Yliaster Daleth: A tündérek hagyatéka. Bp., 1994. . Édesvíz. Kiadói papírkötésben 2670983
18414
441
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2774625
18415
441
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2864227
18416
441
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 463 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2876104
18417
441
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2900288
18418
441
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítókban. 2874058
18419
441
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somlyó György: Önéletrajzomból. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2864643
18420
441
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Werner-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2577039
18421
441
0
500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Howard Marks: Mr. Nice. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2009., Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse