Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.
18253.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szilágyi Dezső: Hazamentem. - - hátrahagyott versei. Bp., 1926., Bethlen Gábor. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
18254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vantsó Gyula: A viharsarok szélcsendben. Bp., 1938, szerzői kiadás (Springer-ny.), 43 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap foltos.
18255.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boromisza Jenő: Arany János, mint esztétikus. Versecz, 1910., Özv. Kirchner J. E.-féle Műintézet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzővel.
18256.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lesták Emma: Arany János "Toldi"-ja és Sládkovic András "Detvan-a. Bp., 1939, szerzői. 39 p. Kiadói papírkötés, borítón kisebb szakadással és apró foltokkal.
18257.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Viski Károly: Régimódi házak Szalontán. Milyen lehetett a költő szülőháza. Tanítványainak írta és rajzolta dr. Viski Károly. Különlenyomat a nagyszalontai m. kir. áll. főgimnázium 1910/11. évi értesítőjéből. Szalonta, 1911, Kálmán László könyvnyomdája. 22 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel. Arany János szülőháza témájában.
18258.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Viski Károly: Aranyék háza. Nagyvárad, 1917, Sonnenfeld Adolf. 23 p. Kiadói papírkötés, kissé hullámos lapokkal, borító hátoldalán ceruzás feljegyzéssel.
18259.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ignotus verseiből. Bp., 1918., Nyugat, 116 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
18260.

Rufpreis:
2 400 HUF

Radnóti Miklós: Bori notesz. I-II. köt. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., 1970, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés / kiadói papírkötés, gerincen kis sérülés
18261.

Rufpreis:
2 000 HUF

18262.

Rufpreis:
2 000 HUF

Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
18263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó László: Magyar hibák, magyar gondok. Bp., é.n., Athenaeum, 204 p. Bekötött elülső papírborítóval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18264.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF