Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Csoóri Sándor: Nappali Hold. A szerző, Csoóri Sándor (1930-2016) író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1991, Püski. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18241.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
18242.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kozma György: Nijinsky, a gólem. Bp., 1990, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18243.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.
18244.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., (1928), Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p. + 27 t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, sérült gerinccel, kissé fakó borítóval
18245.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zane Grey: Pioneerok. Bp., é.n. Palladis. Pengős regények. Kiadói papírkötésben
18246.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vass Zoltán: Hazatérés 1944. Bp., 1970. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben. DEDIKÁLT Ungvári Tamás történésznek!
18247.

Rufpreis:
2 400 HUF

Talabér György: Böngészet a franczia szépirodalomból magyar hölgyeink számára. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1862-1863, Osterlamm Károly, (4)+140 p., (6)+172+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
18248.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920., Amicus, (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, bekötött papírborítókkal, a bekötött elülső papírborító kissé foltos, egyébként jó állapotban.
18249.

Rufpreis:
3 000 HUF

18250.

Rufpreis:
2 800 HUF

1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 26. száma, 1929. okt. 13. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ádám Andor: Az igazi Prohászka; Márai Sándor: Egy, kettő, három; stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
18251.

Rufpreis:
2 400 HUF

Papp Tibor: Elégia két személyhez vagy többhöz. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Párizs, 1968., Magyar Műhely,(Artis-ny.), 95 p. A borító Mireille Lapierre munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18252.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF