Csoóri Sándor: Nappali Hold. A szerző, Csoóri Sándor (1930-2016) író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1991, Püski. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., (1928), Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p. + 27 t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, sérült gerinccel, kissé fakó borítóval
Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920., Amicus, (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, bekötött papírborítókkal, a bekötött elülső papírborító kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Seghers, Anna: A hetedik kereszt. Ford.: Thury Zsuzsa. Ruzicskay György illusztrációival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (408./800) példány. Csak 800 példány félbőr-kötéses!
1929 A Toll c. irodalmi folyóirat I. évf. 26. száma, 1929. okt. 13. Szerk.: Kaczér Vilmos. Benne: Ádám Andor: Az igazi Prohászka; Márai Sándor: Egy, kettő, három; stb. A címlap Berény Róbert munkája. Bp., Globus-ny., 42+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
Papp Tibor: Elégia két személyhez vagy többhöz. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Párizs, 1968., Magyar Műhely,(Artis-ny.), 95 p. A borító Mireille Lapierre munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.