Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. I-III. köt. (Egybekötve). Bécs, 1856, Sommer L., IV+(2)+182 p., (2)+174 p., (2)+172 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, a lapokon ázásnyomokkal.
18216.

Rufpreis:
1 600 HUF

18217.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyulai Pál költeményei. A költői arcképével. Pest, 1870., Ráth Mór, 1 (Gyulai Pál arcképe, fotó, 9x6 cm) t. +4+336 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a 16-17. oldal között a fűzése laza, rossz állapotban.
18218.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vecsey Sándor újabb költeményei. Pest, 1860, Wodianer F., VIII+240 p. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Apáczai Csere János: Magyar Encyclopaedia. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói papírkötésben
18220.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1979, Gondolat, 398 p. Kiadói kartonált papírkötés.
18221.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gereblyés László: Így volt. Szociográfiai jegyzetek a 30-as évekből. Dési-Huber István rajzaival, Kárász Judit szociográfiai felvételeivel. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
18222.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
18223.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ady Endre: Az Úr érkezése. / Príchod Pána. Ford.: Oldřich Kníchal. Nagylak, 2006, Ivan Krasko. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés. A könyv fordítója, Oldřich Kníchal (1939-2021) szlovák író által DEDIKÁLT példány. / In Hungarian and Slovakian language. Signed by the book's translator, Oldřich Kníchal.
18224.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tabák András: Hitler '33. Antifasiszta irodalmi antológia. Z-füzetek / 151. Bp., 2013, szerzői kiadás, 62+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval. Számozott (223.), a szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.
18225.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.
18226.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
18227.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF