Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Chantez avec nous! 25 chansons soviétiques et francaises. (Szovjet és francia mozgalmi dalok, indulók). Moscou (Moszkva), 1945, Éditions en Langues Étrangeres, 69+(1) p. Francia nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis sérülésekkel.
18168.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Lermontov, Mihail Jurjevics]: Históriás ének az rettenetös Iván czárrul ifiu testörzöjérül és az vitéz Kalmár Kalasnikovrul. Ó-russiai nyelven szerzette: Lermontov Mikhál. Régi magyarsággal átalhozta: Sztripszky Hiador. Bp., 1924, La Fontaine-Társaság, 1 t. + 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
18169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm
18170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Elbeszélések az ifjuságról. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1890, Révai, (Pallas-ny.), 8+215 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
18171.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,én., Révai,(Légrády-ny.), 4+258+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, névbélyegzéssel, a gerinc alsó részén kopásnyommal, de ettől eltekintve szép állapotban.
18172.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,[1908.], Révai,(Pallas-ny.), 4+226+1 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, szép állapotban.
18173.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., én., Révai. Zádor István fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációival, és színes képtábláival illusztrált. Kiadói vászon-kötés.
18174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Köd. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval
18175.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben jó állapotban, hozza az eredeti, szakadt papírborító
18176.

Rufpreis:
2 800 HUF

-  Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban,
18178.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fekete István: Barangolások. Bp., 1968. Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18179.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF