https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Krencsey Marianne: Equinox - 2001. 35 év Budapesten - 35 év New Yorkban. Bp., 2001, Gloria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
18144.

Krencsey Marianne: Equinox - 2001. 35 év Budapesten - 35 év New Yorkban. Bp., 2001, Gloria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arthur Koestler: Alvajárók. Ford.: Makovecz Benjámin. Bp., 1996, Európa, 811+(5) p. Kiadói papírkötés.
1
18145.

Arthur Koestler: Alvajárók. Ford.: Makovecz Benjámin. Bp., 1996, Európa, 811+(5) p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal
1
18146.

Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.
1
18147.

József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jakab László - Bölcskei András: Balassi-szótár. Debrecen, 2000, Debreceni Egyetem BTK Magyar Nyelvtudományi Tanszéke, 621+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egyik szerzője, Jakab László által DEDIKÁLT példány.
1
18148.

Jakab László - Bölcskei András: Balassi-szótár. Debrecen, 2000, Debreceni Egyetem BTK Magyar Nyelvtudományi Tanszéke, 621+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egyik szerzője, Jakab László által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sziklai Soma: Gloszszák. Egy peszszimista széljegyzetei. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+220+(2) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
18149.

Sziklai Soma: Gloszszák. Egy peszszimista széljegyzetei. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+220+(2) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
1
18150.

Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Füry Lajos: A bécsi színjáték. San Francisco-Washington-München, 1975, Mikes Kelemen Könyvkiadó, 853 p. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
1
18151.

Füry Lajos: A bécsi színjáték. San Francisco-Washington-München, 1975, Mikes Kelemen Könyvkiadó, 853 p. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I-II. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca, 571 p., 654 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
1
18152.

Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I-II. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca, 571 p., 654 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
1
18153.

Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa" (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, "A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka" bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.
1
18154.

Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa" (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, "A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka" bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
1
18155.

Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse