Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

18192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brande, Dorothea: Nyitott szemmel! Ford.: Lányi Miklós és Bárd Gyula. Bp., 1936, Bárd Ferenc és Fia, 151+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csighy Sándor: Mozaik kockák. Versek (1956 emlékére). New Orleans, 1959, szerzői kiadás (Toronto, Hungarian Press Ltd). Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, a címlap sérült.
18194.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csapody Miklós: Késői ünnep. Tanulmányok és kritikák. A szerző, Csapody Miklós (1955-) irodalomtörténész, újságíró, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18195.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Váli Éva: Árkos üzenete egy világpolgárnak. Beszélgetés gróf Jankovich-Bésán Andrással életútjáról. (Utak, tájak, emberek 5). Csíkszereda, 2008, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés. Jankovich-Bésán András által DEDIKÁLT.
18196.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
18197.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Flórián Tibor: Keserű gyökéren. Versek. New York, 1975, Pilvax Publishing Corp. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány!
18198.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fáy Ferenc: Törlesztő ének. Toronto, 1963, Magyar Figyelő. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, illusztrált papírborítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
18199.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szedenits Jenő: A kőtábláktól a Kárpátokig. Válogatott írások, elbeszélések és versek. Akron OH, 1991, Buda Publishing Co. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány!
18200.

Rufpreis:
2 000 HUF

Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (462./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
18201.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mozgó film I. évf. 1. szám. A Balázs Béla Studió műhelykiadványa. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat, 349+(1) p. Kiadói papírkötés.
18202.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bori Imre: Prózatörténeti tanulmányok. Újvidék-Bp., 1993, Forum-Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18203.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF