Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

18180.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Bogáncs. Bp., 1957, Ifjúsági. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, fűzés sérült, borító kopott
18181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18182.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1973, Móra. Kiadói papírkötésben
18183.

Rufpreis:
1 200 HUF

18184.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

18185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Takács Tibor: Isten molnára. Versek. Bp., 2003., Bíró Family. Kiadói papírkötés.   A szerző, Takács Tibor (1927-2014) Táncsics Mihály-díjas író, költő, újságíró által, autográf verssel DEDIKÁLT példány, a vers a könyvben nem szerepel.
18186.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Elenyák György (1784-1853)]: Ode in obitum illustrissimi quondam comitis Augustini Keglevits de Buzin Sac. Caes. Reg. Ap. Majestatis camerarii comitum Károlyi de Nagy-Károly vitrici, et tutoris, cum eidem ad latus coniugis suae sepulto iusta persolverentur Pesthini mense Novembri M.DCCCXIII. Pesthini, 1813, Typis Joannis Thom. Trattner, 9 p.  Elenyák György (1784-1853) piarista rendi pap, tanár, költő által Buzini gróf Keglevich Ágoston (1759-1813) ispán halálára írt latin nyelvű költemény.
18187.

Rufpreis:
3 000 HUF

18188.

Rufpreis:
6 000 HUF

18189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
18190.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vajda László: Szerény észrevételek a magyar közmivelődési egyletekről, a nemzetiségekről és a sajtóról. A szerző által DEDIKÁLT példány, aláírás nélkül. Kolozsvártt, 1885, Róm. Kath. Lyceum, 70 p. Átkötött félvászon-kötés., körbevágott.
18191.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF