Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648795
15125
421
Books: Travelling, Local History
Várkonyi Imre: Büssüi tájszótár. Takács Zoltán rajzaival. Bp., 1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
2651344
15126
421
Az ellenforradalom támadása a néphatalom ellen Pest megyében. Bp., 1957., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2640667
15127
421
900
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
2677244
15128
421
2667521
15129
421
Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Magyar Műemlékek. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2051 példányban.
2671814
15130
421
Holló Szilvia Andrea: A pesti Vigadó. Tündérpalota a Duna partján. Bp., 2014, MMA. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
2671838
15131
421
Horváth Zoltán: Sopron és a megye múltja egykorú iratok tükrében. Sopron, 1964, magánkiadás (Győr-Sopron megyei ny.), 206+(2) p. + 5 t. (egy kihajtható). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2674774
15132
421
Hufnagel Ferenc: A 200 éves kegyhely - Solymár. Bp., 1934, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. Magyar és német nyelvű ismertető. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2644275
15133
421
Vártúrák. Bp.,1961, Vár Ismertető Túramozgalom. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, foltos, a hátsó borító sérült hiányos.
2643622
15134
421
Bolla Dezső - Udvarhelyi András: Szent Imre tér. Csepeli séták I. köt. Bp., 2005.,[Budapest-Csepel Önkormányzat.] Kiadói kartonált papírkötés.
2670133
15135
421
Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2670241
15136
421
[Lázár Kálmán]: A pesti állatkert ismertetése egy szakértőtől. Bp., 1996., Enciklopédia Kiadó. Az 1866-os reprint kiadása. A hasonmás kiadványt a Fővárosi Állat- és Növénykert - az intézmény fennállásának 130-adik évfordulójára - jelentette meg. A borító Kőnig Frigyes terve. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF