Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Várkonyi Imre: Büssüi tájszótár. Takács Zoltán rajzaival. Bp., 1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15125.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az ellenforradalom támadása a néphatalom ellen Pest megyében. Bp., 1957., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15127.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

15128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Magyar Műemlékek. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2051 példányban.
15129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Holló Szilvia Andrea: A pesti Vigadó. Tündérpalota a Duna partján. Bp., 2014, MMA. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15130.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Zoltán: Sopron és a megye múltja egykorú iratok tükrében. Sopron, 1964, magánkiadás (Győr-Sopron megyei ny.), 206+(2) p. + 5 t. (egy kihajtható). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15131.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hufnagel Ferenc: A 200 éves kegyhely - Solymár. Bp., 1934, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. Magyar és német nyelvű ismertető. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15132.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vártúrák. Bp.,1961, Vár Ismertető Túramozgalom. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, foltos, a hátsó borító sérült hiányos.
15133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bolla Dezső - Udvarhelyi András: Szent Imre tér. Csepeli séták I. köt. Bp., 2005.,[Budapest-Csepel Önkormányzat.] Kiadói kartonált papírkötés.
15134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15135.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Lázár Kálmán]: A pesti állatkert ismertetése egy szakértőtől. Bp., 1996., Enciklopédia Kiadó. Az 1866-os reprint kiadása. A hasonmás kiadványt a Fővárosi Állat- és Növénykert - az intézmény fennállásának 130-adik évfordulójára - jelentette meg. A borító Kőnig Frigyes terve. Kiadói kartonált papírkötés.
15136.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF