Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Nékám Lívia: Old Hungarian Pharmacies. Bp., 1968, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró szakadással, egyébként jó állapotban.
15137.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp., 1993., Budapest Főváros Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15138.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Biczó Piroska: Jelentés a Kecskemét-Kossuth téren végzett ásatásról. Cumania Iv. Archaeologia. Separatum (Különlenyomat). Kecskemét, 1976, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. 329-360 p. Kiadói papírkötés.
15139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
15140.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Ábrahámhegy, 1996, Ábrahámhegy Önkormányzata (Tapolca, Kölcsey-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15141.

Rufpreis:
1 000 HUF

A fonyódi Helikon kisantológiája. Szerk.: Laczkó András. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház, 64 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15142.

Rufpreis:
1 000 HUF

Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben
15143.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15144.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Kopasz Sándor: Baja Város Levéltára. Bajai Türr István Múzeum kiadványai 11. Baja, 1965., Türr István Múzeum. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
15145.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Kaposvár parkerdői. Összeáll.: Lakatos Zoltán. Bp., 1973., Somogy m. Nyomda, 23 p. Papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15146.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Várkonyi Nándor: Dunántúl. Bp.,1975,Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15147.

Rufpreis:
1 000 HUF

15148.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF