Nékám Lívia: Old Hungarian Pharmacies. Bp., 1968, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró szakadással, egyébként jó állapotban.
Biczó Piroska: Jelentés a Kecskemét-Kossuth téren végzett ásatásról. Cumania Iv. Archaeologia. Separatum (Különlenyomat). Kecskemét, 1976, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. 329-360 p. Kiadói papírkötés.
Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Ábrahámhegy, 1996, Ábrahámhegy Önkormányzata (Tapolca, Kölcsey-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben