15129.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Dercsényi DezsÅ‘, GerÅ‘ László: A sárospataki Rákóczi-vár. Magyar Műemlékek. Bp., 1953, KépzÅ‘művészeti Alap. ElsÅ‘ kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel. Megjelent 2051 példányban.