Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Györe Zoltán: Magyarországi Györe-családok. Bp., 1993, Inter City, 310 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tarlós István: Vendégjárás Budapesten, dedikált, Éghajlat könyvkiadó 2008, kiadói kartonált kötésben.
15174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15175.

Rufpreis:
4 000 HUF

15176.

Rufpreis:
3 000 HUF

15177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Vilmos-Zsigmond János: A Farkasréti temető I-III. köt. Budapesti Negyed XI. évf. 2-3-4. Bp., 2003., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötések, eredeti fólia csomagolásban
15178.

Rufpreis:
2 400 HUF

15179.

Rufpreis:
2 800 HUF

15180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Üdvözlet a régi Pápáról. Bp., 1987., Interpress. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kopott borítóval.
15181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tanulmányok a kétszázötven éves Orosháza és vidéke történetéről. Szerk.: Hévízi Sándor, Szabó Ferenc. Az egyik szerző és szerkesztő, Szabó Ferenc által DEDIKÁLT példány. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 19. Orosháza, 1995., Orosháza Város Önkormányzata-Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, az elülső borító a ragasztás mentén elvált.
15182.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egyed József - Lebedy János: Szigetvár album. Magyar, horvát, török nyelven. DEDIKÁLT példány. hn, 2016., Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15183.

Rufpreis:
1 200 HUF

15184.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF