Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647471
15197
421
Books: Travelling, Local History
Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2535059
15198
421
600
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel
2668706
15199
421
Dr. Ernst Wiederkehr: Gebt den Tibetflüchtlingen eine Chance! Luzern, 1971, Raeber Verlag. Második kiadás. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
2664241
15200
421
Gábori Miklós: Ala Tau - Ararát. Régészeti utazások. Bp., 1978, Gondolat. Egészoldalas, színes és fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
2675869
15201
421
Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon kötésben
2671201
15202
421
Pintér László: Látomások a múltból. Vindornyalak-Keszthely-Sopron-Kanada. Bp., 2000, Tarsoly Kiadó, 560 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2414681
15203
421
2552728
15204
421
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
2645292
15205
421
1780593
15206
421
2644342
15207
421
2644383
15208
421
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF