Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel
15198.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Dr. Ernst Wiederkehr: Gebt den Tibetflüchtlingen eine Chance! Luzern, 1971, Raeber Verlag. Második kiadás. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
15199.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gábori Miklós: Ala Tau - Ararát. Régészeti utazások. Bp., 1978, Gondolat. Egészoldalas, színes és fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
15200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon kötésben
15201.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pintér László: Látomások a múltból. Vindornyalak-Keszthely-Sopron-Kanada. Bp., 2000, Tarsoly Kiadó, 560 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15202.

Rufpreis:
1 200 HUF

15203.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15204.

Rufpreis:
1 200 HUF

15205.

Rufpreis:
1 200 HUF

15206.

Rufpreis:
1 600 HUF

15207.

Rufpreis:
1 200 HUF

15208.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF