Andrew Lees - Lynn Hollen Lees (szerk.): A Modern Metropolisz. Nyugat-európai és amerikai értelmezések, tervek és városfejlesztések századunkban. Budapesti Negyed II. évf. 4. sz. Bp., 1994, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
Mindszenty József: Esztergom, a prímások városa. Szerk.: Bíró Béla. Mindszenty Alapítvány Dokumentációs sorozat I. Bp., é.n., Mindszenty Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Kelemen Ferenc: A Csanád-Arad-Torontál-Vármegyei Gazdasági Egyesület életének rövid története. A szerző,Kelemen Ferenc (1890-1973) által Eperjessy Kálmán (1893-1976) történész, levéltáros, főiskolai tanár részére DEDIKÁLT példány. Makó, 1937., Makói Könyvnyomda, 19 p. Kiadói papírkötés
1970 Bodó Sándor: Borsodi, abaúji és zempléni céhpecsétek. Különlenyomat a Herman Ottó Múzeum IX évkönyvéből. Miskolc, 1970, Herman Ottó Múzeum, 190-226 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással. A szerző, Bodó Sándor (1943-2021) etnográfus, muzeológus, a BTM későbbi igazgatója által Eperjessy Géza (1926-1998) történész részére DEDIKÁLT példány.